Üye Girişi |  Yeni Üyelik |  Sipariş Takibi
 

Sepetinizde
0 ürün bulunuyor

 
TÜRKİYE'NİN İLK YAZARKASA RULOLARINDA VE ETİKETLERDE ONLİNE ALIŞVERİŞ SİTESİ
Türkiye'nin ilk online yazarkasa rulo ve etiket alışveriş sitesi olmaktan gurur duyuyoruz.TAKLİTLERİMİZDEN SAKININIZ!

MATBAA İŞLERİNİZDE DE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLMAK İSTİYORUZ
Artık tüm baskılı matbaa işlerinizde de varız.Hızlı ve pratik çözümlerimizle çok kısa sürede teslim ediyoruz.İsteğinizi belirtin tasarımını sizin için çalışalım

ONLİNE SİPARİŞ VERME
TERMAL RULO,OTOKOPY RULO,1.HAMUR RULO,BASKILI RULO,YAZARKASA RULOSU,POS RULOSU,Q-MATİK RULOLARI SİTEMİZDEN ÜRÜNÜNÜZÜ SEÇİN BİZ GÖNDERELİM.

BİZDEN UCUZU YOK
FİRMALARIN SARF MALZEMELERİNİ YÜKSEK FİYATLARA ALMASINA SON VERMEK İÇİN KURULAN FİRMAMIZ SİZLERE EN İYİ KAĞIDI EN UCUZA TEMİN ETME İMKANI SAĞLIYOR.

SU,DOĞALGAZ ELEKTİRK FATURALARINDA 8 RENK BASKI
Su İhbarnameleri,Doğalgaz Faturaları,elektrik Faturaları Ve Belediyelerin Tüm Rulo Faturalarına 8 Renge Kadar Baskı İmkanı ve Hızlı Teslimat.Bilgi İçin :0507 594 13 40

www.medikalkagitlar.com
Medikal rulolarda ve medikal kağıtlarda da çok yakında hizmetinizdeyiz.

RESTAURANT ADİSYON RULOLARI
Tüm modeller için adisyon ruloları en hızlı şekilde teslim edilir.

MOBİL YAZICI RULOLARI
Tüm modeller için mobil yazıcı ruloları en hızlı şekilde teslim edilir.

BASKILI AKARYAKIT İSTASYONLARI POMPA RULOLARI
Akaryakıt istasyonlarına yönelik kampanyamızda pompa ve tts rulolarında belli adetlerin üzerinde alım yapan müşterilerimize 8 renge kadar reklam baskısı ÜCRETSİZ

HER EBATTA ve HER GRAMAJDA 8 RENK BASKILI RULOLAR
EN SON TEKNOLOJİK MAKİNELERDE KOEHLER marka kağıttan ÜRETİMİ YAPILAN VE 8 RENGE KADAR REKLAM BASKI KALİTESİ İLE SİZ MÜŞTERİLERİMİZE HIZLI VE KESİN ÇÖZÜM SUNMAK İÇİN BURDAYIZ.

 
 

Tüketici Hakları

 


Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul Ve Esasları Hakkında Yönetmelik ile tüketicinin cayma hakkı düzenlenmiş olup, söz konusu madde aşağıdaki gibidir:

Cayma Hakkı


Madde 8 - Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Hizmet sunumuna ilişkin mesafeli sözleşmelerde ise, bu süre sözleşmenin imzalandığı tarihte başlar. Sözleşmede, hizmetin ifasının 7 günlük süre dolmadan yapılması kararlaştırılmışsa, tüketici ifanın başlayacağı tarihe kadar cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar satıcı veya sağlayıcıya aittir.

Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir.
Malın teslimi sözleşmeye taraf olan tüketici dışında bir kişiye yapılsa dahi tüketici cayma hakkını kullanabilir. Bu durumda satıcı malı 9 uncu maddenin dördüncü fıkrası hükmü uyarınca üçüncü kişiden teslim alır.

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ayrıca tüketici, niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar söz konusu olduğunda cayma hakkını kullanamaz.

(Değişik fıkra: 09/10/2007- 26668 S.R.G Yön/5.md.) Satıcı veya sağlayıcının 6 ncı veya 7 nci maddede belirtilen yükümlülüklerini yerine getirmemesi halinde, satıcı veya sağlayıcı en geç otuz gün içerisinde eksikliği giderir. Bu durumda yedi günlük süre, söz konusu eksikliğin giderildiğine dair bilginin yazılı olarak tüketiciye ulaştırıldığı tarihten itibaren başlar. Aksi takdirde, tüketici cayma hakkını kullanmak için yedi günlük süre ile bağlı değildir.

Tüketicinin ödediği bedel kısmen veya tamamen satıcı veya sağlayıcı tarafından ya da satıcı veya sağlayıcı ile kredi veren arasındaki anlaşmaya dayanılarak karşılanıyorsa, cayma hakkının kullanılması halinde, kredi sözleşmesi de hiçbir tazminat veya cezai şart tutarını ödeme yükümlülüğü söz konusu olmaksızın kendiliğinden sona erer. Ancak bunun için, cayma bildiriminin kredi verene de yazılı olarak iletilmesi gerekir.

RULOMARKET.COM


Bu Site NowaSoft E-Ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.